Naše firma, provádějící stěhování trezorů disponuje profesionálními a zkušenými pracovníky, kteří procházejí průběžnými školeními. Hlavní z priorit u stěhování trezorů je bezpečnost při manipulaci i transportu a nezpůsobení žádných škod na samotném trezoru, ani na trase stěhování. Pro manipulaci s těžkými břemeny se používá mnoha různých strojů, stěhovacích pomůcek a zařízení. Provádíme také stěhování trezorů za mimořádně náročných podmínek, na které si ani jiné stěhovací firmy netroufají. Nabízíme tedy kompletní stěhování těžkých břemen kamkoli si přejete. Navštivte naši společnost a uvidíte, že najdeme řešení jakéhokoliv vašeho požadavku.

Stěhování domů, bytů i firem

Nestěhujeme jen klavíry, trezory a kotle, ale odstěhujeme cokoli, kamkoli v Brně, a po celé České i Slovenské republice. Naše služby poskytujeme po dohodě i po celé Evropě. Kromě stěhování vám pomůžeme zrealizovat také vyklízení pozůstalostí. Poradíme si s jakýmkoli odpadem, který odvezeme a zajistíme jeho ekologickou likvidaci. Stěhování může zahrnovat také veškeré přípravné práce, jako je balení a kompletní úklid. Vše, co nabízíme, najdete na našem webu o stěhování bytů v Brně.

Proč si na stěhování trezoru vybrat nás?

Stěhovacích firem je mnoho. Některé z nich jsou kvalitní a některé ne. Za nás mluví naše reference a pozitivní zkušenosti klientů. Snažíme se vyjít zákazníkům maximálně vstříc a nezáleží nám na tom, jak jste velcí ani na tom, kolik potřebujete přestěhovat věcí. Většinou najdeme řešení i tam, kde ostatní stěhovací firmy selhávají. Naší prioritou je spokojený zákazník, a proto dbáme na vysokou profesionalitu před, během, i po stěhování. Preferujeme individuální přístup a orientujeme se na potřeby a požadavky každého zákazníka. V uskutečňování vašich představ o stěhování jsme nekompromisní, ale přesto stěhujeme levně. Prohlédněte si náš ceník stěhování a přesvědčíte se sami. Cenu za stěhování stanovujeme individuálně po pečlivé obhlídce.

Stěhování trezoru zahrnuje

  • Transport trezorů
  • Stěhování trezorů
  • Instalace a kotvení trezorů

Fotogalerie: Stěhovaní trezorů aktuální fotky