Stěhování je vždy náročné, a pokud ještě navíc potřebujete přestěhovat věci, které mají velikou hmotnost, tak je to ještě obtížnější. Zpravidla jde hmotnost ruku v ruce s velikostí a často také s cenou stěhovaného předmětu. Stěhování těžkých břemen provádíme pro firmy, nebo i v rámci stěhování bytu.

Mnoho lidí si myslí, že stačí, když si zavolají pár silných chlapů. My však víme, že je nejlepší najmout na stěhování těžkých břemen profesionály. Jedině tak zabráníte případným škodám na samotném transportovaném předmětu, ale i na okolním vybavení. Navíc tím také snížíte riziko úrazů a zdravotních problémů. Ležet doma s hnutými zády nebo mít natažené svaly není nic příjemného. Jsme zkušení stěhováci z Brna a rádi vám pomůžeme přestěhovat cokoli těžkého.

Co jsou těžká břemena?

Obecně se za těžká břemena považují předměty s hmotností nad 100 kg. Podle nás lze za těžké břemeno považovat každé, které neunesete, nebo máte problémy s jeho přenášením či naložením do auta. Často se jedná o trezory, na které se specializujeme, ale může jít také o klavíry, piána, nebo například o kotle a strojní vybavení dílen. Přestěhujeme bezpečně jakékoli těžké břemeno. Abychom vše zvládli, máme k dispozici speciální pomůcky a nástroje. Nemusíte se tedy o nic starat.

Jak stěhování těžkých břemen probíhá?

Vždy nejprve prohlédneme a připravíme trasu, po které bude břemeno transportováno. Na základě toho si připravíme potřebné nástroje a přistavíme adekvátní auto, do kterého se transportované břemeno bezpečně vejde a přitom bude dostatečně pevně ukotveno.

Cena za stěhování břemen

Náklady na profesionální přepravu jsou vyšší než při stěhování svépomocí. Rozhodně se ale vyplatí. Prohlédněte si ceník stěhování po Brně i mimo Brno a budete překvapení, jak lze stěhování zrealizovat levně.

Fotogalerie: Stěhování těžkých břemen Brno